Overig nieuws
- Financieel overschot moet terug naar de stad
- PvdA: Meer geld nodig voor aanpak jeugdwerkloosheid
- Den Haag wordt Fairtrade Gemeente!
- Met het duurzaamheidscentrum op weg naar een Duurzaam Den Haag
- Kandidaatstelling gemeenteraadsverkiezingen 2014
- Tempo maken met versmalling Rijswijkseweg
- Na de raad – Duurzaam Den Haag en Scheveningen
- Gratis WiFi in Den Haag
- Wat wil jij met Europa?
- PvdA heeft vragen bij jaarrekening
- De PvdA deelt blijdschap medewerkers van het Haags veegbedrijf
- Fractie PvdA en college B&W tegen strafbaarstelling illegaliteit
Nieuwsbrief
Uit de Partij
Daarom PvdA!
Di 2 Jun 2009
Het zal u niet zijn ontgaan: donderdag 4 juni zijn de verkiezingen voor het Europees Parlement. Het gaat die dag om wat voor een Europa ú wilt! Waarom PvdA? We zetten nog eens vijf goede redenen om op de PvdA te stemmen op een rij.
Het gaat op 4 juni om wat voor een Europa ú wilt! Jarenlang hebben de conservatieven en liberalen de dienst uitgemaakt in Europa. We hebben gezien waar dat toe heeft geleid: omvallende banken en oplopende werkloosheid in heel Europa. De PvdA neemt in Nederland én Europa verantwoordelijkheid door een nieuwe koers uit te zetten voor een slimme, schone en sociale economie. De PvdA ziet Europa als een middel voor een sterker Nederland en een betere wereld:
Werk
De PvdA wil een ‘Sociale Toets’. Elk nieuw Europees beleid moet worden getoetst op de mogelijke sociale gevolgen. Samen in Europa herstellen we de economie door te investeren in mensen en banen. Het is tijd voor een Europa dat de rechten van werknemers respecteert en beschermt.
Eerlijke economie
De PvdA wil één toezichthouder voor Europese banken. We maken een einde aan de belachelijke bonussen. Het moet afgelopen zijn met het egoïsme aan de top, dat ten koste is gegaan van banen, pensioenen en spaartegoeden.
Schone energie
De PvdA wil een Europees netwerk dat wind- en zonne-energie transporteert en een Europees actieplan voor de elektrische auto. Juist nu moeten we onze energievoorziening veilig stellen, klimaatverandering tegengaan en nieuwe werkgelegenheid creëren.
Onderzoek en Innovatie
De PvdA wil 70 procent van de Europese begroting anders en moderner besteden: minder geld naar landbouw en stoppen met het rondpompen van geld. In plaats daarvan moet Europa investeren in onderzoek en innovatie. Alleen dan komen we sterk uit de crisis.
Internationale solidariteit
De PvdA laat arme landen niet in de steek, want zij worden nog veel harder door de crisis getroffen. Europa moet een sterke rol spelen in de wereld. Onze internationale principes – mensenrechten, internationale rechtsorde, eerlijke wereldhandel en duurzaamheid – worden 27 keer zo sterk als we ze samen uitdragen.
Veel kunnen we alleen. Nog meer kunnen we samen. Schouder aan schouder bestrijden we de crisis. In Nederland en in Europa. Stem donderdag 4 juni PvdA!
Hier vindt u het (verkorte) verkiezingsprogramma, de kandidatenlijst en andere informatie >>
Dossiers
Foto albums
- Wijkspreekuur ReVa
- Algemene Ledenvergadering 27 maart
- Politiek café over cultuureducatie
- ALV 29 november 2011
- De Vlietzone en de toekomst
- Afsluiting van het politieke seizoen
- Stadswandeling met Marnix Norder - deel 1
- 2 maart 2011 - Stem PvdA!
- Algemene Ledenvergadering 14 september 2010
- Afsluiting politiek seizoen: boottocht de Ooievaart
- Stadsconferentie 23 januari 2010
- PvdA slingert door de regio!
- Werkgroep Ouderenbeleid bezoekt Midden-Delfland
- PvdA Sinterklaas campagneactiviteit
- Campagne op de Leyweg + verkiezing campaigner van het kwartaal
- Meer Rood op Straat - 6 september
Agenda
Politiek café Europa: debat kandidaat-lijsttrekkers
Di 2 Dec 20.00-22.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur)
Gewestelijke vergadering en lijsttrekkersdebat
Za 13 Dec 10.00-13.00 uur
