Overig nieuws
- Pierre Heijnen: Binnenhofblog 11
- PvdA fluit jeugdwedstrijden
- In de media: Haagse raad wil duidelijkheid van PVV-fractie
- Inbreng PvdA tweede openbare bespreking collegevorming
- Van Nieuwenhoven graag bereid tot openbare bespreking coalitievorming
- PvdA vraagt aandacht voor ramp in Turkije
- Van Nieuwenhoven voert vervolggesprekken coalitievorming Den Haag
- PvdA: Geen college met PVV
- PvdA buurtonderzoek groot succes
Nieuwsbrief
Initiatiefvoorstellen, notities e.d
Hier past een boom!
Di 14 Okt 2008
Vele Hagenaars gaven enthousiast gehoor aan de PvdA-actie Hier past een boom! De opbrengst van deze actie werd maandag 13 oktober aangeboden aan verantwoordelijk wethouder Rabin Baldewsingh.
Naast de indrukwekkende lijst met locaties waar bomen kunnen worden geplant, heeft Susan Cohen Jehoram namens de PvdA-fractie de wethouder een jong boompje aangeboden dat zij gezamenlijk hebben geplant in de stadskwekerij, in het bijzijn van een aantal mensen die locaties hebben gemeld. 
Plantseizoen
Alle melders van boomlocaties zijn in november weer uitgenodigd als het plantseizoen begint. Dan gaat de fractie samen met de wethouder de stad in om op geschikte gemelde plekken in de stad bomen te planten, samen met degene die de plek heeft aangewezen. 
Hier past een boom!
Op 23 april 2008 lanceerde de PvdA in Den Haag een actie waarbij mensen locaties konden melden waar ooit een boom heeft gestaan, dan wel waar een boom goed zou passen. Vele Hagenaars gaven enthousiast gehoor aan deze oproep, hetgeen resulteerde in zo'n 1000 potentiële boomlocaties.
Het overzicht vindt u hier
