Uit de afdeling

De jaarlijkse 1 mei-viering

Zo 27 Apr 2008 - Surrendra Santokhi

Op 1 mei a.s. is het weer de Dag van de Arbeid. De PvdA Den Haag organiseert wederom deze traditionele 1 mei-viering. Zoals gebruikelijk verzamelen we in de ochtend bij het monument van Pieter Jelles Troelstra, in het Westbroekpark nabij Scheveningen. Daar begint de viering om 11.00 uur. Als sprekers zullen optreden: Surrendra Santokhi, vicevoorzitter PvdA-afdeling Den Haag, Marieke Bolle, PvdA-fractievoorzitter Den Haag, Rhoderick Adema, voorzitter van de Jonge Socialisten in Den Haag, en PvdA-Tweede Kamerlid Pierre Heijnen. Het Rijswijks Strijdkoor zal wederom voor de muzikale bijdrage zorgen. Aansluitend aan de viering wordt er een kop koffie gedronken in het clubhuis van KVS (direct naast het monument, Cremerweg 2).

Bij deze nodigt het afdelingsbestuur u van harte uit om bij de 1 mei-viering aanwezig te zijn. Dus graag tot ziens op 1 mei in het Westbroekpark.

Route per openbaar vervoer:
Vanaf Den Haag HS of CS tram 9 richting Scheveningen, uitstappen halte Wagenaarweg. Loop de Wagenaarweg af naar beneden.