In Den Haag Archief mei 2006

De PvdA komt overal in Den Haag. Op deze pagina laten wij zien waar we waren, wie we spraken en wat we meemaakten. Foto’s van wat nieuw, opmerkelijk, leuk of juist niet leuk is in Den Haag.

Ook u kunt hier uw nieuws delen. Leuke, opvallende of vervelende gebeurtenissen. Als het maar Haags is. Met het uploadformulier kunt u uw eigen foto plaatsen.

maandag 29 mei 2006 - 21:03 |

Een typisch Haags gezinnetje

Een typisch Haags gezinnetje

Marieke:
De tentoonstelling over de Haagse historie bezocht in het Haags Historisch museum. Hier een van de mooiste stukken in het bezit van ons eigen museum zelfs als je alle bruiklenen van het Rijksmuseum er bij betrekt. In werkelijkheid is het familieportret van Mytens nog veel mooier dan op deze foto. Dus ga op een regenachtige middag naar het Haags Historisch. Die middagen zijn er genoeg dezer dagen.

0 reacties

donderdag 25 mei 2006 - 09:31 |

Het oude stadhuis

Het oude stadhuis

Marieke:
Dit zijn drie van de dames die zorgen voor de catering en logistiek bij de gemeenteraadsvergaderingen. Ik mag wel zeggen dat ze heel goed voor ons zorgen. Ze staan hier in het oude stadhuis op de Groenmarkt dat weer helemaal is opgeknapt. Je kunt er dus weer trouwen en dan kom je de dames ook weer tegen, want bij Haagse huwelijken hebben ze de touwtjes ook strak in handen.

0 reacties

woensdag 24 mei 2006 - 10:35 |

De rollen omgedraaid

De rollen omgedraaid

Marieke:
Dit is Gijsbert Spierenburg. Hij verslaat op de achterpagina van Den Haag Dichtbij van ADHC bijna dagelijks wie er allemaal waren op welke feestjes en wat ze hardop en zachtjes zeiden. VIPS en starlets hollen iedere ochtend nerveus naar de brievenbus: sta ik er in of sta ik er niet in? In het bolle oog zijn de rollen een keer omgedraaid. Spierenburg op de foto tijdens de afscheidsreceptie van Ries Smits en Elze van Dijk als wethouders. Geheel tegen zijn gewoonte in vond hij van deze receptie het meest belangwekkend wie er niet waren....

0 reacties

zaterdag 20 mei 2006 - 15:13 |

Escampfestival

Escampfestival

Marieke:
Stefan, wijkbewonertje, bekijkt op het Escampfestival een maquette die bewoners met elkaar hebben gemaakt van het Moerwijk van de toekomst. In allerlei tenten biedt het festival activiteiten en informatie. En natuurlijk ontbreekt een podium niet. Zelfs de zon breekt door.

0 reacties

woensdag 17 mei 2006 - 21:48 |

De Haagse ramblas

De Haagse ramblas

Marieke:
Het uitzicht vanaf de hoogste verdieping van de Hoftoren op het ministerie van VWS en nog net een heel klein streepje Turfmarkt, de Haagse ramblas. Daar ging het debat over dat de Bond van Nederlandse architecten samen met ADHC organiseerde in de Hoftoren. De wildste ideeen kwamen maar voren. Maar ik denk dat het maar het beste is om aan te sluiten bij de kwaliteiten die er al zijn: De Turfmarkt is breed en leent zich daarom goed voor slenteren. Het gaat nergens heen dus knap dat Spuiplein op waar het op uitkomt. Het is het zakendistrict dus ondersteun de horeca die zich daar op richt. En vul dat aan de kant van de Zwarte Madonna aan met galerieen en andere culturele activiteiten. En richt het mooi in. En niet te vergeten: luister goed naar de omwonenden en de ondernemers die er al zitten.

0 reacties

maandag 15 mei 2006 - 15:17 |

Netkous

Netkous

Marieke:
Op werkbezoek bij Randstadrail. Met een wandelingetje door de netkous langs het Beatrixkwartier.

0 reacties

Archief